O nas

DROKAN-1 należy do dynamicznie rozwijających się firm w branży budownictwa drogowego,która istnieje na rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w zabudowie nawierzchni z kostki brukowej oraz wszelkiego typu robotach ziemnych i kanalizacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w brukowaniu prywatnych posesji jak i w kompleksowej realizacji komercyjnych inwestycji. Gwarantujemy solidność i terminowość wykonywanych przez nas robót przy zachowaniu atrakcyjnych i przystępnych cen.

Od 2009 roku rozwijamy się również jako Centrum Budowlane i Brukarstwa zaopatrując w materiały budowlane klientów indywidualnych oraz hurtowych. Obecnie mamy dla naszych klientów ponad 500 m2 ogrodów wystawowych 3D takich renomowanych producentów jak Libet, Polbruk, Bruk Czyżowice. Posiadamy również własnego projektanta nawierzchni i zieleni.

Od 1 kwietnia 2016 r mamy przyjemność zaprosić naszych klientów do nowej siedziby. Oferujemy 200 m2 przestrzeni sprzedażowej oraz szeroką gamę asortymentu budowlanego "od fundamentu po dach". Zaufali nam tacy partnerzy jak Śnieżka, Stalco, Mapei, Izolex, Kreisel, Winerberger, Acrylputz, Gamrat, Marma, Termo organika.
Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych.