O nas

DROKAN-1 należy do dynamicznie rozwijających się firm w branży budownictwa drogowego będącą na rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w zabudowie nawierzchni z kostki brukowej oraz wszelkiego typu robotach ziemnych i kanalizacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w brukowaniu prywatnych posesji jak i w kompleksowej realizacji komercyjnych inwestycji. Gwarantujemy solidność i terminowość wykonywanych przez nas robót przy zachowaniu atrakcyjnych i przystępnych cen.

Od 2009 roku rozwijamy się również jako Centrum Budowlane i Brukarstwa zaopatrując w materiały budowlane klientów indywidualnych oraz hurtowych. Obecnie jesteśmy również Platynowym partnerem Libet, z nowym ogrodem wystawowym 3D oraz usługą projektową.

Od 1 kwietnia 2016 r mamy przyjemność zaprosić naszych klientów do nowej siedziby. Oferujemy 200 m2 przestrzeni sprzedażowej oraz szeroką gamę asortymentu budowlanego "od fundamentu po dach". Zaufali nam tacy partnerzy jak Śnieżka, Stalco, Mapei, Izolex, Kreisel, Winerberger, Acrylputz, Gamrat, Marma, Termo organika.
Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych.